Sponzorované akce

NOC S ANDERSENEM 2015

noc_s_andersenem_02

Dne 27. 3. 2015 proběhl na naší škole pohádkový večer – Noc s Andersenem, na němž jsme se také finančně podíleli. Více informací a fotografií naleznete v aktualitách.

LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ

V týdnu od 28. 2. do 7. 3. 2015 proběhl pro sedmé ročníky lyžařský výcvikový kurz. Konal se stejně jako v posledních letech v Desné v Jizerských horách. SRPDŠ přispělo částkou 858,- Kč na zakoupení sladkých odměn pro účastníky tohoto kurzu.
Více informací o proběhlém kurzu naleznete na stránkách ZŠ Čerčany.

 

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

Dne 10. 2. 2015 proběhlo na 1. stupni školní kolo recitační soutěže, kde mezi sebou soutěžili finalisté kol třídních.
V kategorii 2.-3. tříd se na 2. místě umístila Lucie Šťastná z 3.A a na 1. místě Vanda Houdková z 2.B.
V kategorii 4.-5. tříd se na 3. místě umístil Kryštof Lednický z 5.A, na 2. místě Anna Žídková z 5.B a na 1.místě Lenka Sikorová z 5.B.
Do okresního kola postupuje Vanda Houdková a Lenka Sikorová.

SRPDŠ přispělo celkovou částkou 800,- Kč na poukázky do knihkupectví pro žáky, kteří se umístili na 1. nebo 2.místě.

 

SOUTĚŽ V NĚMECKÉM JAZYCE

Dne 11. 2. 2015 od 9.00 hod. proběhlo na Obchodní akademii Neveklov okresní kolo konverzační soutěže „Olympiáda v německém jazyce“. Z naší školy se účastnily dvě žákyně z 9.A – Johana Jezberová a Jana Kondrátová. Obě úspěšně reprezentovaly, Jana Kondrátová obsadila skvělé třetí místo, Johana Jezberová neméně cenné místo čtvrté. Gratulujeme! Doufáme, že i jejich nástupci budou v příštích letech stejně úspěšní.

 

MIKULÁŠ CHODIL ŠKOLOU

mikulas

Dne 5. 12. 2014 zavítal i k nám Mikuláš se svým andělským doprovodem.  Chybět však nemohli ani čerti z pekla! Děti byly obdarovány sladkostmi, na které přispělo SRPDŠ. Pekelný pytel zůstal naštěstí prázdný, z čehož mohou mít všichni rodiče radost. Poděkování patří především žákům 9. B, kteří si pro ostatní děti tento zábavný program připravili.
Foto na: skolacercany.rajce.idnes.cz

 

DOPRAVNÉ PODZIM 2014

21.10.2014 – Floorballový turnaj v Neveklově – ZŠ Čerčany 1. místo! Gratulujeme!!!

6.11.2014 – Floorballový turnaj v Neveklově – děvčata II. stupeň

 

OLYMPIJSKÉ HRY VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Také ve školní družině žáci oslavili „Mezinárodní den dětí“. Vychovatelky společně s žáky 8.A, 8. B a 5.B připravili pro děti mnoho zajímavých úkolů. Děti plnily různé vědomostní a dovednostní soutěže, za které sbíraly sladké odměny. Následoval turnaj družstev v malé kopané o putovní pohár ŠD. Do finále postoupili žáci z I. a z II. oddělení. Nakonec si putovní pohár, za vydatné a hlasité podpory ostatních dětí, odnesli žáci z I. oddělení ŠD. Celé sportovní odpoledne bylo ukončeno opékáním buřtíků.
Foto na: druzinacercany.rajce.idnes.cz

OH ve školní družině

Olympijské hry ve školní družině

AMOSE DO KAŽDÉ TŘÍDY

Během měsíce dubna probíhala na 2. stupni výtvarná soutěž, pod vedením paní učitelky Martiny Bočkové,  s názvem „Amose do každé třídy“, ve které žáci tvořili podobiznu významné osobnosti Jana Amose Komenského. Vítězné malby budou zdobit třídy ve škole.
Foto na: skolacercany.rajce.idnes.cz

Amose do každé třídy

Amose do každé třídy

NOC S ANDERSENEM

Žáci z deváté třídy ZŠ společně s paní učitelkou Renatou Sládkovou  připravili pro žáky z I. stupně „Noc s Andersenem“.
Foto na: skolacercany.rajce.idnes.cz

Noc s Andersenem

Noc s Andersenem